ווטסאפ

אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו ליהנות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

להרשמה

מותגים

  • Emile Henry

Emile Henry

בחבל בורגונדי הציורי הוקם בשנת 1850 מפעל קרמיקה ע"י ז'אק הנרי, כאשר עם השנים, ההתמחות והייחודיות בייצור כלי קרמיקה לבישול ואפיה, הקידמה הטכנולוגית והחדשנות  בהליכי הייצור, הובילה את המפעל המייצר את כל מוצריו בצרפת, מחומרי גלם וחרס ייחודי לחבל ארץ זה, אשר פותחו ושודרגו ע"י מעצבי ומהנדסי המפעל, לייצר ולהציע מגוון כלי בישול ואפיה באיכות מעולה ובמראה ייחודי, עם גלזורות וציפויים הטובים ביותר, ובעיצובים מסורתיים וגם מודרניים. 

קרא עוד על Emile Henryלמוצרי המותג
  • Churchill

Churchill

צ'רצ'יל (Churchill) הינה חברה המייצרת באנגליה, תוך התחדשות מתמדת, כלי אוכל ושולחן מקצועיים בסטנדרטים גבוהים ביותר, חומרי גלם משובחים, טכנולוגיות מתקדמות, ועם 220 שנות ניסיון מאז היווסדה, זוכה להכרה והובלה בינלאומית בתחומה. 

הכלים של צ'רצ'יל מובילים את הטרנדים באמנות השולחן, יחד עם איכות בלתי מתפשרת, חוזק ועמידות מיכנת מהגבוהים בעולם.

באפריל 2019, רכשה חברת צ'רצ'יל האנגלית את המותג דדסון (Dudson), להרחבת מנעד הכלים אותם היא מציעה ללקוחותיה.

קרא עוד על Churchillלמוצרי המותג
  • Degrenne

Degrenne

תאגיד המפעלים Degrenne הוא סמל לחדשנות ולאיכות ללא פשרות, עקרונות אותם חרת על דגלו מייסד החברה Guy Degrenne לפני 70 שנה.

החברה מאגדת תחת דגלה מפעלים לייצור פורצלן איכותי, קלאסי ומודרני, והן פורצלן לימוז' הידוע בשיטות הייצור המיוחדות המובילות למוצר יוקרתי ומהודר ביותר.

מוצרי DEGRENNE מהווים השראה לשפים בכל רחבי העולם, בדיוק ובהעמקה בפרטים הקטנים והחשובים, אם בסגנון אלגנטי יוקרתי, או בצבעוניות ובססגוניות, ומהווים השלמה ליצירתיות של המטבח המקצועי והביתי בכל רחבי העולם.

קרא עוד על Degrenneלמוצרי המותג
  • Luigi Bormioli

Luigi Bormioli

השם לואיג'י בורמיולי (Luigi Bormioli) הוא שם נרדף לזכוכית איטלקית מעוצבת בכל העולם, לאסתטיקה, חדשנות וסטנדרטיים גבוהים במיוחד, בייצור גביעים וכוסות קריסטל. כמו כן, היצרן נבחר לשותף מוביל למותגי על בפיתוח וייצור בקבוקי בושם, הדורשים ראיה אמנותית יחד עם עיצוב לא פחות ממושלם.

הזכוכית מיוצרת במפעל בפארמה, מורכבת מחומרי הגלם הטובים והטהורים ביותר שמקורם בסקנדינביה, ולצד הליכי ייצור קפדניים ביותר, מאשרים לזכוכית רמת שקיפות אולטרה צלולה ובוהקת, מעודנת ודקיקה ביותר, לצד חוזק ועמידות רבה שמקורם בטכנולוגיית הייצור המתקדמת.

 

קרא עוד על Luigi Bormioliלמוצרי המותג
  • Toyo Sasaki

Toyo Sasaki

עם מסורת וניסיון של מעל ל- 150 שנה, מפעל כלי הזכוכית מיפן, פורץ דרך בטכנולוגיה ייחודית ובלעדית, בעל היכולת לייצר כוסות עשויות מזכוכית קריסטל נטול עופרת, ברמת הניקיון הגבוהה ביותר, בעיצוב אלגנטי ונקי המתאים למגוון פתרונות לשולחן ולהגשה - כל זאת לצד פיתוח טכנולוגית Ion-Toughening המחזק את גוף הכוס ומאפשר עמידות גבוהה מאוד, לצד אלגנטיות אשר באה לידי ביטוי בזכוכית קלה ודקה מאוד. 

קרא עוד על Toyo Sasakiלמוצרי המותג